Test z lektury o psie który jeździł koleją do druku

Pobierz

6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Oczy miało wesołe i szelmowskie.. 2012-04-11 15:38:05Lektury.. Najważniejsze informacje o lekturze - Książka po raz pierwszy została wydana w 1967 roku.. Jedną z nich jest prawdziwe arcydzieło literatury dziecięcej, tj. książka "O psie, który jeździł koleją".. Jest to wzruszająca historia o przyjaźni między człowiekiem i zwierzęciem.. Historia przyjaźni miedzy człowiekiem i zwierzęciem, przywiązania, tęsknoty i prawdziwego oddania.. "O psie, który jeździł koleją" jest wzruszająca, do tej pory pamiętam, że wzbudziła we mnie jako dziecku wiele emocji, a ponadto przywodzi wspomnienia z dzieciństwa, dlatego bardzo miło o niej myślę.Czy czytałeś i pamiętasz książkę "o psie, który jeździł koleją "?. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiTa książka wyjątkowo kojarzy mi się z moją babcią, u której pierwszy raz ją czytałam.. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją..

Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2012-04-12 15:06:15Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi .. "O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Udostępnij.. 2011-03-16 19:21:30O psie, który jeździł koleją to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na swej drodze.. -O psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Lampo - charakterystyka bohatera "O psie, który jeździł koleją" Głównym bohaterem książki R. Pisarskiego, jak sam tytuł wskazuje jest pies.. "Było to bardzo miłe, kudłate psisko podobne trochę do szpica, a trochę do owczarka.. 2012-04-11 15:38:05 prosze o streszczenie o psie który jezdził koleją 2010-02-08 20:02:00 O psie który jeździł koleją ?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: O psie, który jeździł kolejąTest ze znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją" Czytelnik w bibliotece Beata Maciąg..

2010-04-12 18:27:00; O psie który jeździł koleją?

Treść opracowania .. "O psie, który jeździł koleją" to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na swej drodze.. Jetzt portofrei bestellen!1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. O psie, który jeździł koleją - streszczenie, plan wydarzeń .. Streszczenie "Test" Kadet Pirx zbliżał się do końca czteroletniego kursu dla kosmonautów.. Książka opowiadająca o psie i o ludziach, a także o niezwykłej więzi jaka się stworzyła pomiędzy właśnie człowiekiem a zwierzęciem.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Lampo to główny bohater opowiadania, który wykazuje się sprytem, inteligencją i odwagą.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją" jest bohaterem?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ta książka to jedna z moich ulubionych lektur szkoły podstawowej..

Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.

Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją" Imię i nazwisko .. Odpowiedz.. Okładka miękka Tytuł Dzieci z Bullerbyn / O psie, który jeździł koleją / Anaruk, chłopiec z Grenlandii / Wiano św. Kingi /Baśnie Andersena.Wśród lektur, które czytałam w szkole podstawowej jest kilka perełek, które pamiętam do dziś.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. Udostępnij.. ZADANIE 1.. Od czego Lampo miał złamane dwa .Lista pytań z lektury O psie, który jeździł koleją.. Jest to historia oddania .Książka Romana Pisarskiego opowiada o psie, który podróżował pociągami.. Od lat kochana przez kolejne pokolenia dzieci, dla wielu stała się jedną z najważniejszych książek dzieciństwa.O psie, który jeździł koleją Kreatywnie w domu 12:50:00 recenzja książek, Wydawnictwo Greg.. Skomentuj.. Masz świetny pomysł na quiz?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Komu pani ze szkoły też to kazała zrobić jako (jeden z wielu) test z lektury?.

2010-06-14 15:07:13; Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją" ?

Jej autorem jest Roman Pisarski (1912 - 1969) mający w swym dorobku również wierszowane opowiadania, audycje radiowe oraz teksty piosenek dziecięcych.Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 3) Kto nazwał psa Lampo?Live worksheets > polaco > Edukacja wczesnoszkolna > Czytanie ze zrozumieniem > Pomimo problemów z koncentracją i niezbyt skorej do wchłaniania.Zobacz quiz: O psie, który jeździł koleją.Lektury kl.3 Dzieci z Bullerbyn i inne pakiet 5 ks.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. Kim jesteś z "Zemsty"?. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Skomentuj.. Jedno ucho sterczało ostro do góry, drugie opadało w dół.. Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. Od lat kochana przez kolejne pokolenia dzieci, dla wielu stała się jedną z najważniejszych książek dzieciństwa.Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .O psie który jeżdził koleją.. Historia przyjaźni miedzy człowiekiem i zwierzęciem, przywiązania, tęsknoty i prawdziwego oddania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. zosia1011 4 lata temu.. Dodaj quiz.O psie, który jeździł koleją • Dokumenty • pliki użytkownika hohm przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury kl. III O psie, który jeździł koleją .. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Mamy ponad 160.000 użytkowników..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt