Przeczytaj dwa teksty na temat wilków z podanych odpowiedzi

Pobierz

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. .ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko znajdziecie na naszej stronie.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko jeszcze dzisiaj .Przeczytaj dwa teksty.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.Przeczytaj dwa teksty na temat urlopów.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. dopasuj właściwą część tekstu.. W zadaniach 1.1.-1.6., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.2.. W zadaniach 1.1.-1.6., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Strona 2 z 13 MJF-1R Zadanie 1.. W zadaniach 1.1.-1.6., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Strona 2 z 13 MJN-1R Zadanie 1.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.. Tekst .Strona 2 z 15 MJF-1R Zadanie 1.. B. paragona due edizioni di una festa ecologica.Strona 2 z 13 MJF-1R Zadanie 1.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania..

Przeczytaj dwa teksty na temat dorastania.

Na tej stronie oraz na karcie odpowiedzi wpisz swój numer PESELStrona 2 z 14 MJA-1R Zadanie 1.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania ich dotyczące.. ", fragte ich.Strona 6 z 13 MJN-1R Zadanie 6.. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch zdań.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch zdań.. Sprawdźcie z nami, jak poszła Wam matura 2015 z języka angielskiego, poziom podstawowy dla LO.. JĘZYK POLSKI poziom podstawowy - to z nim uczniowie musieli się zmierzyć na początku.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. W zadaniach 1.1.-1.3. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania..

(0-5) Przeczytaj dwa teksty na temat urlopów.

Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. Arleta.. Tekst 2.Strona 2 z 13 MJN-1R Zadanie 1.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Nie używaj korektora, a błędne zapisy wyraźnie przekreśl.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.Przeczytaj dwa teksty na temat książek.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz pytania go dotyczące (4.1.-4.4.).. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania ich dotyczące.. Zakreśl literę A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Teksty do zadań od 1. do 3. zostaną odtworzone z płyty CD.. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Zakreśl literę A, B albo C.. 1.2.Strona 2 z 15 MJF-1R Zadanie 1.. Pisz czytelnie.. Pamiętaj, że zapisy w brudnopisie nie będą oceniane..

[MATURA 2018] Przeczytaj tekst na temat oczekiwania.

(0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz waściwą, zgodną ł z treścią nagrania.. Do każdego zdania (4.1.-4.4.). dopasuj właściwą część tekstu.. Do każdego zdania (4.1.-4.4.). (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie wywiad na temat High Line, jednego z parków w Nowym Jorku.. Używaj długopisu/pióra tylko z czarnym tuszem/atramentem.. C. de la provenance de certains bibelots .MJA-1R Strona 3 z 15 Zadanie 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt