Przeczytaj zadanie. sprawdz obie podane odpowiedzi

Pobierz

Rozwiązanie zadania 1 z książki Matematyka z kluczem 6 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plPrzeczytaj zadania i dobierz do nich pytania.. Sprawdzenie: Tata: Ania: Mama: - wiemy, że mama jest 3 razy starsza od Ani - wiemy również, że mama jest o 3 lata młodsza od taty , więc ta odpowiedź nie jest poprawna.. Mama jest.. Sprawdz rozwiązania.. Druga liczba jest o 3 większa od pierwszej.. Ile lat ma Wojtek?. =Przeczytaj teksty.. Ile wróbelków zostało?. Brat Ani, Wojtek, jest siedem razy młodszy od taty i o siedem lat młodszy od Ani.. Zadanie 1-2 podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu.. Ile było czerwonych chorągiewek?. Odpowiedź 2.. Sprawdzenie: (bo Wojtek jest 7 razy młodszy od taty, czyli tata jest 7 razy starszy od Wojtka) (bo Wojtek jest o 7 lat młodszy od Ani, czyli Ania jest o 7 lat starsza od Wojtka) (bo mama jest 3 razy starsza od Ani) Obliczamy, ile wynosi różnica .Odpowiedź 1.. Ile sosenek było przy wyciągu narciarskim?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Sprawdzenie: Tata: Ania: Mama: - wiemy, że mama jest 3 razy starsza od Ani - wiemy również, że mama jest o 3 lata młodsza od taty , więc ta odpowiedź nie jest poprawna.. Odpowiedź 1.Wojtek ma 7 lat.. Poprawna odpowiedź B Wyjaśnienie Zadanie sprawdza, czy potrafisz skorzystać z własności kątów wierzchołkowych, przyległych i naprzemianległych oraz własności równoległoboku do obliczenia miary wskazanego kąta..

Przeczytaj zadanie.

Zaznacz A, B lub C. Uzupełnij tabelę sprawdz , która z podanych odpowiedzi jest prawidłowa .. Sprawdzenie: Tata: Ania: Mama: - wiemy, że mama jest 3 razy starsza od AniZadanie 5 / str106 w zeszycie ćwiczeń Przeczytaj zadanie.. Sprawdź obie podane odpowiedzi z warunkami zadania i przekreśl błędną odpowiedź.. Sposób 1.. Przeczytaj treść zadania .. Ile lat ma Wojtek?. Mama jest trzy razy starsza od Ani i o 3 lata młodsza od taty.. Zapisuj w tabeli również działania , a nie tylko samewyniki.W trzech pokojach jest 1500 książek .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Sprawdzenie: Tata: Ania: Mama: - wiemy, że mama jest 3 razy starsza od AniSprawdź obie podobne odpowiedzi z.. - Sciaga.pl.. Wojtek ma 6 lat.. Napisz te pytania i rozwiąż zadania.. Wojtek ma 7 lat.. )Przeczytaj uważnie poniższe zdania i określ ich poprawność .. Brat Ani, Wojtek, jest siedem razy młodszy od taty i o siedem lat młodszy od Ani.Sprawdź obie podane .. - Zadanie 4: Matematyka z kluczem 6 - strona 121.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Odpowiedź 1.. Wojtek ma 7 lat.. Zakreśl jedn ą z liter: A, B albo C. Zapisuj w tabeli również działania , a nie tylko same wyniki..

Przeczytaj podane zdanie, a następnie zaznacz poprawną odpowiedz.Zadanie 1.

3 Elektrony walencyjny uczestniczy w tworzeniu wiązań , jest .. W pierwszej kolejności skorzystaj z twierdzenia o równości kątów wierzchołkowych.Przeczytaj tekst.. trzy razy starsza od Ani i o 3 lata młodysza od taty.. Wojtek ma 6 lat.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Sprawdź obie podane odpowiedzi z warunkiem zadania i przekreśl blędną odpowiedź.. Question from @Nana1234561 - Szkoła podstawowa - Język angielski Znajdź pierwszą liczbę.. Odpowiedź 2.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty.. Pierwsza liczba to 10.. Wojtek ma 6 lat.. Sprawdź obie podobne odpowiedzi z warunkami zadania i przekreśl błędną odpowiedź.. Jeśli zdanie jest prawdziwe zaznacz literę P , jeśli fałszywe litere F. 1.. Liczba atomowa określa liczbę neutronów w jądrze atomowym P/F.. Mama jest trzy razy starsza od Ani i o trzy lata mlodsza od taty.. Sprawdzenie: Tata ma 49 lata Ania ma 14 lat Mama ma 42 lata Odpowiedź 2.. Odpowiedź 1.. Przeczytaj zadanie.. KsiążkiZadanie 5.. Brat Ani , Wojtek, jest siedem razy mlodszy od taty i o siedem lat mlodszy od Ani.. Question from @Monia1214 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj zadanie.. Na trzech gałązkach siedziało po pięć wróbelków.Nagle siedem wróbelków odleciało.. Bomba125 0 rozwiązanych zadań.. Wojtek ma 7 lat..

Sprawdź, która z podanych odpowiedzi jest poprawna.

Sprawdzenie: Tata: Ania: Mama:Odpowiedź 1.. Nukleon to obojętna elektrycznie cząstka wchodząca w skład jądra atomowego ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt