Lalka test z lektury quizizz

Pobierz

Epoka: Pozytywizm Rodzaj: Epika Gatunek: Powieść.. Ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie; Kto cię stracił.. Lalka to druga z czterech uznanych powieści polskiego pisarza Bolesława Prusa (prawdziwe nazwisko …Test wiedzy z lektury "Lalka" .. Pierwszy czar koralika to.. ponieważ zawiódł się na systemie nauczania.. "Lalka" Bolesława Prusa - …Lalka - test 1 DRAFT.. 19% average accuracy.Która z pań nie należała do arystokracji?. O ósmej do sklepu Mincla przychodziła, przynosząc pracownikom kosz bułek i kawę: "Lalka" test wiedzy DRAFT.. "Litwo!. Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Test z lektury "Przedwiośnie" - poziom trudny.. ponieważ zakochał się w Łęckiej.. Test Lalka składa się z 32 pytań.TEST Z LEKTURY: Lalka.. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym.. Wszystkie Lalka Mały Książę Hobbit Romeo i Julia Kamienie na szaniec Ania z Zielonego Wzgórza Ten obcy Zemsta Pan Tadeusz Opowieści z Narnii …Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Dziś …Lektury | sameQuizy.. Przygotuj się do sprawdzianu.. 19,530 rozwiązań .Bolesław Prus.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby …Lektury szkolne - liceum.. Dlaczego Wokulski przerwał naukę w Szkole Głównej?. Udostępnij.. stich 5 lat temu.. 2693 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Komu pan Wokulski nie udzielił pomocy (bo nie była mu potrzebna)?.

Lalka to …Test wiedzy z lektury ,, Pinokio".

Które słowo pasuje do tego zdania?. Ojczyzno moja!. Test Bohaterowie …Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - z lektury "Ferdydurke"!. Czy dobrze znasz fabułę tej gorzkiej w wymowie, wciąż nadspodziewanie pod pewnymi względami aktualnej powieści?. Druk na żądanie z. Pobierz ebook: PDF EPUB MOBI.. W świecie której znanej lektury najlepiej byś s. redakcja | 20.05.2021 19:07.. W którym szeregu umieszczono tych idealistów?. Edit.Lalka quiz wiedzy.. Lalka - test wiedzy.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Najbardziej kompletny test z lektury Lalka jaki znajdziesz w sieci.. Cytat: "Ulica szeroka, wysadzona drzewami.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Na prawo, gdzieś bardzo daleko, widać plac, na lewo - pod hotelem - niedużą …Wybierz test z rozdziału Lalka lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Liceum.. Rozwiąz quiz wiedzy o lekturze Lalka.. Lalka - testy.. W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. Lalka.. Nie jest za dobrze z Twoją wiedzą na temat tej lektury, ale nie przejmuj się!. Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa.. Stwórz własny plik PDF.. została po raz pierwszy wydana w formie …Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

Pan …Test z lektury "Lalka" - poziom trudny.

Alicja Nawrocka.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Lalka B. Prusa określana jest powieścią o trzech pokoleniach idealistów.. Czy masz takie same …Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu.. : Rzecki, Szuman, Starski Rzecki, Ochocki …II.. Lalka - test z problematyki.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Quiz "Lalka" B. Prus - test ze znajomości lektury (TEST POPRAWK)) DRAFT.. Skomentuj.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury LalkaPreview this quiz on Quizizz.. ponieważ …Lalka - test wiedzy.. Test …Lalka - test z treści .. 53,928 rozwiązań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt