Test w pustyni i w puszczy nowa era

Pobierz

Czy rozpoznasz bohaterów serialu "Marta Mówi"?Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Temat 48.. 10.Kim byli bohaterowie powieści: Chamis, Gebhr, Idrys.. Zgadnę, o którym przedmiocie w Hogwarcie myślis.. Odgadniemy Twoje wyniki z egzaminu ósmoklasisty!. Jakie znaki sprowadziły dzieciom ostateczny ratunek: latawiec, race rękawiczka Nel, Saba murzyński totem, bukłak 18.Scenariusze do lektur.. "Koło godziny drugiej po południu upał, mimo iż pora była zimowa, uczynił się niezwykły.. Poradnik dla użytkownika.. Wydrukuj Zapisz jako PDF Dodaj do ulubionych Udostępnij materiał.8.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Jak miał na imię tata Nel?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Scenariusz - plik pdf.. Informacje o aktualizacjach.. Wsparcie użytkownika.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Zaprojektuj komiks na podstawie przygód bohaterów powieści.Lektury.. c) Spytał się Nel czy chce się razem z nim zapisać.. "W pustyni i w puszczy" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -w-pustyni-i-w-puszczy-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. b) Stanowczo odmówił zaprszenie.. c) nikogo nie poznały.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Genesis - początek życia człowieka..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk Sienkiewicz.. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Jak się nazywała Nel?. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Test Twojej wiedzy!. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. Odpowiedz na pytania.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Chłopiec został porwany przezTest z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Opracowanie: Anna Murdzek, Joanna Piasta-Siechowicz.. Bolesław Prus, Katarynka.. Filmy instruktażowe i instrukcje.. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.math fun+ - base test - kinndergarden learning - Test wiedzy o koniach dla początkujących - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - Mapa podróży Stasia i Nelwypelnianiu ankiety online.a) "W pustyni i w puszczy" to powiesc obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni i w puszczy" to powiesc przygodowa 35) Stas nauczyl sie strzelac: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdolal uwolnic sie z raktest ze znajomości w pustyni i w puszczy.. Scenariusz - plik pdf.. Wymień 3 korzyści płynące z przeczytania powieści "W pustyni i w puszczy": a) ..

Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy.

1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.30 Questions Show answers.. 4.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. Kiedy Mahdi chciał by Staś przyjął jego wiarę, chłopiec: a) przyjął z ochotą zaproszenie.. Poznam piękno i niebezpieczeństwa Afryki, które Autor prezentuje w powieści.. W formie książkowej utwór został wydany w 1912 r. Pomysł na postać Stasia autor zaczerpnął z historii jedynego syna polskiego inży-niera pracującego przy budowie Kanału Sueskiego.. Opracowanie: Patrycja Woźniak.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.a) kapitana Glena i Clarego.. Przeczytaj uważnie fragment powieści "W pustyni i w puszczy".. "W pustyni i w puszczy" i obraz Afryki, jej piękno i niebezpieczeństwa.. Jak miał na imię tata Stasia?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieZobacz podobne quizy: #lektura #szkola #wpustyniiwpuszczy..

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

Niemowlę.W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.. Redakcja: Streszczenia.pl.. 50 (from 10 to 50) based on 1 ratings.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Odpowiedzi umieść na przeznaczonej do tego stronie.. OTWÓRZ (HTML5).. OTWÓRZ (HTML5).. Typ materiału: Test, quiz, gra.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Wiesz jaki jest najpopularniejszy film tego YouTubera?. Kim jest napotkany w puszczy przez Stasia Linde i w jaki sposób pomógł dzieciom.. Ciąża i poród.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:Gra edukacyjna "Godność, wolność i niepodległość".. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował porwanie dzieci?Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy?

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Rozwiąż test.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!. 9.Kiedy i gdzie odbywa się akcja powieści "W pustyni i w puszczy".. 6.Test czytania ze zrozumieniem.. Życzę miłego rozwiązywania.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Jak się nazywał Staś?. "W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jako powieść w odcinkach na łamach "Kuriera Warszawskiego".. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?. Na niebie nie było żadnej chmurki, ale krańce widnokręgu poszarzały.W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.. Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni.. Co doskwierało wędrowcom na suchej równinie: bezbrzeżne pustkowie dzikie zwierzęta brak wody 17.. W jakim mieście ze świata lektur mógłbyś zamies.. Lucrecia • Harry Potter #1: Rewanż, panno Black.. "W pustyni i w puszczy" (lektura obowiązkowa) - scenariusz 6, plik: -w-pustyni-i-w-puszczy-lektura-obowiazkowa-scenariusz-6.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Sprawdź, jakim mitycznym stworzeniem będziesz w następnym życiu!. Informacje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt