Opowiadanie jak spędziłem wakacje

Pobierz

-wprowadzić wyrazy oceniające i nazwy uczućNapisz opowiadanie,,Jak spędziłem wakacje w domu.. Question from @Kacperkempa85 - Szkoła podstawowa - PolskiPRZYKŁAD OPOWIADANIA Najpiękniejsze dni moich wakacji (fragment opowiadania) Minęła już prawie połowa wakacji, a w moim życiu nie wydarzyło się nic niezwykłego.. Własnie na tych koloniach nauczyłem się płuchać żabką i pieskiem!WAkacje spędzilam nad Pięknym, Niebieskim morzem.. natalia241624 natalia241624 04.09.2010 Język angielski Liceum/Technikum rozwiązane Opowiadanie jak spędziłam wakacje, przynajmniej na dwie strony!. Widziałem papieża i byłem na grobie papieża polaka.. Nie mam weny więc będzie krótko :) Napisałam to w formie pamiętnika.. Wakacje rozpocząłem pobytem u dziadków na wsi.. Chciałam choć na moment zapomnieć o ciągle.Watykan to oddzielone murami państwo w Rzymie.. Do morza było zaledwie kilkaset metrów.. Pływaliśmy i pływaliśmy, od czasu do czasu instruktorka pokazywała nam ciekawe style pływania!. Było tam mnóstwo ryb, łabędzi i różnych ozdób.. Byliśmy nawet na latarni morskiej.Mój weekend majowy był niezwykły.. Odpowiedź Guest.. ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura rozszerzona angielski matura z angielskiego mickiewicz konrad wallenrod mickiewicz pan tadeusz opis opowiadanie .Jak spędziłam wakacje -opowiadanie (opis miejsca -gdzie?.

Moje wakacje.

Zabierała mnie na ciekawe wycieczki.. Polski, opublikowano 11.06.2018.. Zameldowaliśmy się w hotelu ''Łabędź'' i poszliśmy na śniadanie.. Pogoda była bardzo słoneczna.. Zaraz wsiedlismy w samochód i pędem nad morze .Opowiadanie jak spędziłam wakacje, przynajmniej na dwie strony!. Pogoda była barzdzo dobra.Zima - materiały edukacyjne dla dzieci.. Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do.Opis wakacji‧Opisz swoje wakacje‧PodróżowanieUrlop jest od tego, aby odciąć się choć na chwilę od .Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam .Np: Tegoroczne wakacje spędziłem np: na obozie pływackim.. Pojechalam tam z moimi kochanymi rodzicami.. Czasami spędzałem tam całe dnie.Wakacje spędziłem w zakopanym na obozie sportowym, do zakopanego jechaliśmy autobusem, chodziliśmy po górach, dużo zwiedzaliśmy i byliśmy w AquaParku .Zadanie: napisz opowiadanie na temat jak spędziłeś wakacje od 70 do 100 słów w czasie przeszłym pliss pomóżcie na dzisiaj Rozwiązanie: miss latino trip was bad from the beginning organized it was clear that no one on this routeSprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami .Przez wakacyjny czas czytałam .To jest proste polecenie.Masz napisać jak spedziłaś wakacje czy nad morzem czy w domu z rodzina,napewno miałaś jakies miłe chwile przezyte w te wakacje.A jezeli nie miałaś mozesz coś wymyślic..

Napisz krótkie opowiadanie zawierające 10 zdań ...

:) 2011-01-13 21:33:44 Na polaka muszę napisać krótki tekst o tym, ak spędziłam dzisiejszy dzień.Jak spędziłem ferie zimowe.. źródło: marichuyclaudia15 2010-09-04 10:59:00 UTC #2.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz opowiadanie,,Jak spędziłem wakacje w domu.Mam napisać opowiadanie przedstawiające np jak spędziłem wakacje lub wymyśloną przygode z życia W opowiadaniu mają być : -Podział na paragrafy -użycie czasu past simple oraz past continous -Opowiadanie ma zawierać 80-100 słów W książce voices 2 jest to zadanie z whritingu a mianowicie zad.2 ze str 66 w podręczniku .Wspomnienia z wakacji.. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji robić tego typu rzeczy.. Nie były one nudne, ale i nie wyróżniają się od poprzednich.. Byłam w tym roku nad morzem.. .W wakacje siedzialam w domu bawiłam sie na dworze z moim pieskiem ma na imię Max i jest bard… jadziunia16 jadziunia16 03.09.2014 Polski Liceum/Technikum rozwiązane Jak mam napisać opowiadanie pt.jak spędziłeś wakacje 2 Zobacz odpowiedzi .Napisz opowiadanie na temat; Jak spędziłam wakacje.. Pogoda dopisała, więc opalałam się na plaży oraz pływałam w ciepłym morzu.Resztę wakacji spędziłem z kuzynostwem na wsi..

Razem z mamą i tatą spędziłem dwa tygodnie nad morzem.

Pewnego dania mój tata zaproponowal , iż wyjedziemy nad morze bałtyckie i będziemy spac pod namiotem.Chętnie się na to zgodziłam.. W wolnym czasie chodziłem nad morze.. Kupiłem tam dużo pamiątek, między innymi pachnące różańce.. Na początku lipca wyjechałem z rodzicami i siostrą nad morze do Międzywodzia koło Dziwnowa.. Po długim jaki i wyczerpującym roku szkolnym, zaczęły się dla wszystkich upragnione i oczekiwane wakacje.. Jedną z takich wycieczek było zwiedzanie zamku Chojnik oraz gór Stołowych i Kotliny Jeleniogórskiej.. kiedy?). Mam nadzieję, że takie może być.. Mieszkaliśmy w domu wczasowym w centrum miasteczka.. Jadłem lody, chodziliśmy na plażę i na wycieczki.. Trochę pozwiedzałam ale również spotykałam się z przyjaciółmi poznając przy tym nowe, świetne osoby.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co ja mam zrobić.Czy mam opisać jakąś przygodę z wakacji.Czy mam napisać,że spędziłam wakacje nudząc sie?. 6 maja 2021 05:38 Szkolne.. Nowe pytania.. Odpowiedz.. Moje wakacje były bardzo udane, spędzałam czas z rodziną, przyjaciółmi, a przede wszystkim poznałam wiele interesujących miejsc.. Razem chodziliśmy na spacery i okrywaliśmy nieznane nam tereny.. Pierwszy dzień mogłam wreszcie spędzić spokojnie odpoczywając z dala od hałasu szkolnego..

Nawet nie...W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.

Było miło.. Dominika Grabowska 8 sierpnia, 2013 język polski, Szkoła podstawowa No Comments.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. tylko mam taką prośbę wstaw potem .Moje tegoroczne wakacje uważam za średnio udane.. Marek, z którym dotąd spędzałem wakacje w naszym małym miasteczku, wyjechał na kolonie.Napisz z opowiadanie ,,Jak spędziłem wakacje.. Czasami temperatura przekraczała 45 stopni Celsjusza.. Tego jednak dnia nudziłem się wyjątkowo.. Babcie nie pozwalała mi się nudzić.. Byliśmy oddaleni zaledwie kilometr od morza.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla.Jak spędziłem wakacje opowiadanie; Jak spędziłem wakacje opowiadanie.. W pierwszy dzień dni wolnych pojechałam z tatą nad jezioro.. Była to dla nas prawdziwa frajda!. Zawsze o ósmej rano, była pobudka, po czym jak codziennie jeździliśmy do pobliskiej pływalni np: Lagoona.. Po zjedzonym śniadaniu pojechaliśmy na plażę niedaleko jeziora.Nie nudziłem się co prawda, ale nie wydarzyło się nic co na zawsze zostanie w mej pamięci, jako wspaniałe wspomnienie.. Pierwszego dnia nie działo się zbyt dużo.Mnie najbardziej zapadły w pamięci ubiegłoroczne wakacje, które spędziłam w wielu ciekawych miejscach.Wypracowanie: jak spędziłem wakacje.. Kiedy nastawał wrzesień, kolor sanockiego parku powoli dryfował w cieplejszym kierunku i przyszło wracać do szkoły, wszystko zaczynało się - sądzę, że i dziś tak jest - od wypracowania o wakacjach.Z wielką niecierpliwością czekałam na wakacje, ponieważ zaplanowałam wiele atrakcyjnych wyjazdów .. Mój wakacyjny wypoczynek rozpoczął się od wyjazdu do Juraty, gdzie odwiedziłam ciocię.. (Typu jezdziłam nad jezioro,opalałam sie spedzałam miło czas z rodziną).Pozdrawiam.Kąpiel dla ciała w morskiej słonej wodzie jest jak balsam dla ciała, orzeźwienie umysłu.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Wakacje w zasadzie już się kończyły i nic nie zapowiadało tego, że uda mi się przeżyć jakąś niezwykłą przygodę.. Mam nadzieję, że przyszłe wakacje będą równie udane.Opowiadanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt