Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania angielski klasa 5

Pobierz

Znajdź wyrazy opisujące potrawy na zdjęciach.. Matematyka: Temat: Porównywanie ułamków dziesiętnych.. 3 może być w formie zdjęcia jako załącznik oraz krótkie streszczenie tekstu z ćw.. 2011-03-22 14:52:48 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34Test 2 klasa III ( rząd 1).. unusual - niezwykły.. Do zeszytu przerysuj ramkę i wpisz w odpowiedniej kategorii wyrazy z quizu w kolorze niebieskim.. Są bardzo plenne, same się rozsiewają.Angielskie teksty do czytania.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. 2020 r. Topic: Annie's album - places in .Wypisz do zeszytu wyrazy z ramki VOCABULARY z e strony 107 I przetłumacz je korzystając ze słowniczka na stronie 112.. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. i odpowiedz na pytania.. 3/106- uzupełnij brakujące litery w wyrazach.Klasa 5 b .. Religia: - przeczytaj z podręcznika temat 59 "Majówki - i co czuje, i co żyje, niech z nami sławi Maryję" oraz wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania do tego tematu; - zrób zdjęcia i prześlij do oceny do 6 maja na adres [email protected] .P., przeczytaj tekst i Zastanów się, na podstawie tego odpowiedz ustnie na pytania 2.. Dodaj swoje przykłady.. 2012-11-26 16:16:01 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania ?.

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania z zadania B/88.

JĘZYK POLSKI ĆWICZENIA: str.21-22.. pretty - ładny.. Przeczytaj blog Lucasa.. Las to duży teren, na którym rośnie wiele drzew oraz krzewy i rośliny zielne.. Zapamiętaj: first-najpierw .. (ponowne wykorzystanie dozwolone) Podręcznik "Wczoraj i dziś" klasa 7, Wydawnictwo Nowa Era, .11. exotic - egzotyczny.. 5 s.75 P. obrazkami i obejrzyj zdjęcia na zostać napisz odpowiedź w zeszycie Jak rozumiesz powiedzenie: do j. polskiegozeszycie swoją odpowiedź na Ćwiczenie czyni mistrza napisz odpowiedź na to .Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 1/80-81, przeczytaj quiz na temat muzyki.. Co znaczą te przymiotniki w języku polskim?. Nie odkładaj zadań na ostatnią chwilę.. Przeczytaj pytanie nad opowiadania, pod tekstem.. przejdź bezpośrednio do 40 tekstów.. quiet - cichy.. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania ( ćwiczenie 11) What's their favourite sport?. Powodzenia!. W zeszycie uzupełnij zdania o mistrzach sportu ( podręcznik strona 116) a) Champions are good at their sport.. Napisz na temat swojego ulubionego zwierzaka wykorzystując podane pytania.. Jest ono dostępne na stronie Pearson w zakładce Domowa Szkoła w eDesk.Przeczytaj tekst i odpowiedz pisemnie na pytanie.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim..

Przeczytaj teksy ponownie i odpowiedz na pytania.

Popraw błędy w zadaniu 6.Podręcznik:ćw.. Zad.4 Przeczytaj dialogi i popraw 5 błędów Zad.6 Przeczytaj dialog a następnie napisz dwa podobne dialogi w zeszycie, użyj pomysłów z ramki.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. a)Right b) wrong c) doesn't Say 4Luke always works hard.A/109- odpowiedz na pytania, zapisz odpowiedzi w zeszycie (1.. Odpowiedz na pytanie: Has he got a healthy lifestyle?. scary - przerażający.. Ewaluacja: Potrafię odpowiedzieć na pytania kontrolne pod tematem lekcji Będę uczestniczyć w konsultacjach Przesyłane e-materiały edukacyjne są przeznaczone wyłącznie dla uczniów (tudzież dlaProszę wpisać temat lekcji: Language work, otworzyć podręczniki na stronie 37, przeczytać tekst "Stive Irwin" i odpowiedzieć na pytania - zad.. 5 ( napisz pytania z rozsypanki i odpowiedz na nie na podstawie konkretnego obrazka z opowiadania - obrazki nr 3 i 4).Przeczytaj tekst ponownie .. Na maile czekam do 5 kwietnia.. W zeszycie napisz w paru zdaniach odpowiedź na pytanie 3.. Kolega spytał cię jaka jest pogoda na zewnątrz.. Przeczytaj tekst.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Pracujtekście.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.PODRĘCZNIK: str.20..

2/106- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Bardziej szczegółowoZadanie z Angielskiego .. Uzupełnij zdania czasownikamiz rami w czasie Present Simple.. Drodzy uczniowie!Proszę o wykonanie zadań z podręcznika na str. 71,ćw.. - zapoznaj się z tekstem zamieszczonym na str. 179 - 181 (Podręcznik Literatura i kultura); - wykonaj w zeszycie lekturowym zadania: 2, 4, 6,7 str. 181.. - przeczytaj ponownie str. 146 .Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Język polski: Temat: "Podniebny lot".. Następnie, proszę otworzyć podręczniki na str. 38 Revision i wykonać zadania 1- 5 w celu powtórzenia i utrwalenia przerobionego materiału językowego z rozdziału 3.5/78 Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Str.58Temat: Praca z tekstem na temat Rewolucji Francuskiej - odpowiedzi na pytania, c.d.. Zadanie 6 wymaga wysłuchania nagrania 3.22.. Przedmiot: język angielski.. 2 w j. polskim.. Data: 7 .Odpowiedz na pytania znajdujące się w ramce ZASTANÓW SIĘ .. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Ponadto proszę o wykonanie zadań na stronie 67 w ćwiczeniach.. VII i VIII, matematyki, zorganizowane według kolejnych wymagań szczegółowych podstawy programowej z matematyki dla klasy VII i VIII i języka angielskiego, .. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu..

Zad.2 Pzreczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania w zeszycie.

Pan Jezus błogosławi naszym rodzinom, Pan Jezus daje nam kapłanów.. 8/79 Przeczytaj inny tekst z blogu Tomka.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. JĘZYK ANGIELSKI.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Zmiany w Polityce Prywatności Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w .Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na poniższe pytania.. Sprawdź ile odpowiedzi miałeś poprawnie: 1b,2a,3c,4a,5a,6c,7a,8b,9a Zeszyt ćw.1,2/28Zad.1 przeczytaj dialog a następnie odpowiedz na pytanie, Które zdanie o szkolnych komputerach jest prawdziwe.. Odpowiedz na pytania udzielając krótkiej odpowiedzi.. Poniedziałek - 11.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przeczytaj ponownie tekst i odpowiedz na pytania w zadaniu 3-zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Proszę przesłać na mojego maila () ćw.. 12. opisz swoje ostatnie wakacje w kilku zdaniach:3) Ćw.. Lekcja na ZOOMie.. Przeczytaj tekst artykułu.. Odpowiedz, co oznacza przysłowie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.-----Test sprawdzający rozumienie tekstu o charakterze przyrodniczym Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania W ogrodzie żyją rośliny, których nikt nie sadzi, ani nie sieje.. Żyją tam także różne zwierzęta.. Witaj w sekcji czytania!. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Test 2 klasa III ( rząd 1) Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. MATEMATYKA: str. 16-17..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt