Test o książce chłopcy z placu broni

Pobierz

Chłopcy z Placu Broni Opis testu Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Chłopcy z Placu Broni - - Test.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 84%.test -Chłopcy z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jeżeli szukasz informacji dot.. Wypił za dużo lodowatej wody.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.Chłopcy z Placu Broni.. Smołek.. d) Bydgoszczy.. Park Wolności.. Test składa się z 12 pytań.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Omawianie lektury wcale nie musi być nudne.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jeżeli szukasz informacji dot..

W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?

b) Gereb.Quiz - 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Jak dobrze znasz lekturę "Chłopcy z Placu Broni | sameQuizy.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. ul. Pawła.Chłopcy z Placu Broni.. serfer98 5 lat temu.. Ile lat miał Janosz Boka?. czerwone koszule: feri arcz, bracia pastorowie, sebenicz, wendauer.. ZAPISZ SIĘ!. Wyszedł na śnieg bez czapki i szalika.. Udostępnij.. Ponieważ zdradził Plac Broni.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniPytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (.. Udostępnij.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. 47 Obserwuj autora.. Co to znaczyło słowo "einstand"?. lucyna.haza_70021.. Skwer za szpitalem.Chłopcy oblali go wodą.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Chłopcy z Placu Broni - test z lektury DRAFT..

Wyślij zgłoszenie ...Ile wiesz o książce pt. "Chłopcy z Placu Broni"?

Na której ulicy leży Plac Broni?. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. KarolinaTomczak.. Jak miał na imię Nemeczek?. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Chłopcy z Placu Broni - quiz - Test.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Skomentuj.. Zjadł za dużo lodów.. Kto zdradził Chłopców z Placu Broni?. 2 / 11 Bazą ''czerwonoskórych'' był: Ogród Botaniczny.. Rozwiąż test!Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. Zawiera nieodpowiednie treści?. Dlaczego do Czarnej Księgi w Związku Kitowców Nemeczek został wpisany małymi literami?. Sprawdź się!. Sierpień .. Część 1.. 5 lat temu.. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Kto dowodził Czerwonymi Koszulami?. b) Bangladeszu.. potem, wyraziwszy skruchĘ .Nagranie zrealizowane na potrzeby programu w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pt. "Niezłomni".W składzie:- Szymon Pieniążek - woka.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Wpadł do wody.. 0%Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2) Nemeczek widział, jak a) dozorca Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Akcja utworu rozpoczyna się: 3.Test z książki ,,Chłopcy z placu broni".

4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Dodaj do ulubionych.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Dla uczniów klasy Vb utwór Ferenca Molnara stał się inspiracją do przygotowania wystawy makiet Placu Broni.Sep 19, 2021 · chŁopcy z placu broni: janosz boka, erno nemeczek, lesik, barabasz, kolnay, czele, czonakosz, weiss, rychter i pies hektor.. Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni - Informacje Gatunek Powieść Epoka Modernizm Autor Ferenc Molnár Powiązane z testem Chłopcy z Placu Broni - charakterystyka bohaterówChłopcy z Placu Broni - quiz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt