Napisz dialogi tak jak w przykładzie peter 13

Pobierz

Zeszyt ćwiczeń wersja podstawowa - Wie alt wird Peter?. Wstaw odpowiedni czasownik i rodzajnik w odpowiednim przypadku.. Napisz dwa krótkie dialogi po hiszpańsku na przykładzie zdjęcia.. Zapisz je w zeszycie.. 2 Niech pan pójdzie prosto!. (Ile lat skończy Peter?. 4 Niech pani przejdzie na drugą stronę ulicy!. Lies die Steckbriefe Zapisz numery telefonów liczbami.. 12) Przykład: Was findest du eleganter?. .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz dialogi , tak jak w przykładzie (Proszę nie zwracać uwagi na karteczki) (Żeby mieć naj trzeba zrobić wszystkie przykł…Kapitel 3 Modul 4 4 Uzupełnij tabelę odpowiednimi formami czasownika werden.. 6.Uwzglednij symbole obecne w. Er ist 814 gestorben.Napisz dialogi tak, jak w przykładzie.. Wykonaj zadanie 13/81 (lub 85) w zeszycie ćwiczeń.. 093 235 129 .Wykonaj zadania a., b. i c. a. Ułóż w parze z koleżanką / kolegą Martin Luther Johannes Gutenberg dialogi, tak jak Karl der Groß e Reformator w przykładzie.. (Il Odpowiedź na zadanie z Wir smart 2.. Question from @Siostraxd14 - Gimnazjum - Język hiszpański .. Bardzo proszę o pomoc to na jutro jak nie to dostanę 1 Answer.. (Il Odpowiedź na zadanie z Wir smart 2. eine Postkarte schreiben Schreibe bitte .Napisz dwa krótkie dialogi po hiszpańsku na przykładzie zdjęcia.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Napisz 3 dialogi, w których zaproponujesz coś komuś, poprosisz, aby ktoś coś zrobił dla ciebie i zapytasz o pozwolenie na coś..

Ułóż dialogi tak jak w przykładzie.

(Ile lat skończy Peter?. (Skończy 13.)1.. Ćwiczenia dotacyjne, Author: Klett Polska sp.. (Il Odpowiedź na zadanie z Wir smart 2.. (Skończy 13.)1.. (Skończy 13.)1.. Przeczytaj "listy gończe" 1.. Wskaż akcenty autobiograficzne w wierszu.. Powiedzmy, że dialog jest miedzy Agnieszką a Izą.. Wiersz rozpoczyna się tytułową apostrofą, skierowaną przez pierwszoosobowy podmiot liryczny do Stwórcy, Kolejne zwrotki opisują różne odcienie smutku.Nazwij wyrażone w wierszu różne odcienie smutku.. Odpowiedz ustnie na pytania w zad.. Słówka, które trzeba wykorzystać: 1. der Pullover/ das Sweatshirt -> sportlich 2. die Stiefel/ die Freizeitschuhe -> bequem 3. das Hemd/ das T-Shirt -> .Przetłumacz zdania na język niemiecki i zapisz je w zeszycie.. Wykonaj zadanie 8 i 9/79 (lub 83) w zeszycie ćwiczeń.. Question from @Siostraxd14 - Gimnazjum - Język hiszpański.. Siostraxd14 April .Posłuchaj dialogu i w zeszycie zanotuj nazwy czterech środków transportu, o których jest w nim mowa.. Przejdź od zad 4.. 1. das Auto - der Zug - - 2. der Bus - die U-Bahn - - 3. die Strassenbahn - das Fahhrad - - AnswerSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Posłuchaj dialogu jeszcze raz i zanotuj w zeszycie wymienione zalety i wady środków transportu.Na jutro błagam o pomoc!. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Napisz dialogi tak, jak w przykładzie..

Napisz zdania, tak jak w przykładzie.

Dla chętnych 1.. Wykonaj zadanie12/81 (lub 85) w zeszycie ćwiczeń.. I jak mozesz napisz mniej wiecej o co chodzi w tym dialogu.. ich wir du ihr rsbuch fgabe 1 er / sie / es sie / Sie te 67 rsbuch fgabe 1 5 Napisz dialogi, tak jak w przykładzie.. Eva und Max 18 ¤ ¤ 3. ihr 16 ¤ ¤ 4. die Kinder 7 ¤ ¤ 5.Kapitel 3 Modul 4 4 Uzupełnij tabelę odpowiednimi formami czasownika werden.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Utwórz 3 krótkie dialogi tak jak w przykładzie w zad.. (Ile lat skończy Peter?. Question from @Angelika2103 - Gimnazjum - Język angielskiBilde Minidialoge wie im Beispiel.. Krótkie, nie zbyt długie.. Lenas Handynummer ist i uzupełnij dialogi, tak jak w przykładzie.. Przeczytaj regułę gramatyczną nr 6 na str. 61 4.. Ułóż pytania do podanych odpowiedzi.. 3 Jedźcie do świateł!. Zapisz kolory w zeszycie i wykonaj zadanie zgodnie z przykładem.. Ułóż zdania jak w przykładzie: 1) Kaufst du den Mantel?. Zeszyt ćwiczeń wersja podstawowa - Wie alt wird Peter?. 1 Skręć w prawo!. Eva und Max 18 ¤ ¤ 3. ihr 16 ¤ ¤ 4. die Kinder 7 ¤ ¤ 5.Magnet 1 książka ćwiczeń zadanie 7 strona 68 Napisz dialogi tak, jak w przykładzie proszę o pomocKB: 3, S. 59 KB: 4-5, S. 59 6. ich wir du ihr rsbuch fgabe 1 er / sie / es sie / Sie te 67 rsbuch fgabe 1 5 Napisz dialogi, tak jak w przykładzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt