Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym präteritum

Pobierz

prezedstaw sie, napisz skad pochodzisz, czym sie zajmujesz, czym sie interesujesz, co lubisz robic w wolnym czasie.. Zapytaj kolegów, czy musieli się długo uczyć, gdy byli w drugiej klasie.. Napisz opowiadanie z dialogiem o znajomości zawartej w niesamowitych okolicznościach Masz napisac o sobie i w czasie przeszłym BARDZO PROSZE PILNE!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple.. Pytanie brzmi: Zad.1 Uzupełnij zdania podanymi słowami.Dwa rzeczowniki zostały podane dodatkowo.Zad.2 Wpisz czasowniki w nawiasach w czasie przeszłym prateritum.. Tam, gdzie to konieczne, użyj odpowiednich wCzasowników posiłkowych.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. cz mnogiej.wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple Piszesz list do nowo poznanej kolezanki z anglii.. Napisz zdania 1-8 w czasie Perfekt.. (w czasie przeszłym PAST SIMPLE) Muszą w nim być takie słówka jak: -get up -go(to school) .W cząsteczce kwasu askorbinowego (witaminy C) występują dwa enolowe atomy węgla, czyli atomy węgla o hybrydyzacji sp 2 z przyłączonymi grupami hydroksylowymi.. Drobna uwaga, w szósty geleihen .Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki, używając ich w czasie Present simple lub Present continuous..

Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym Präteritum.

Gdy Dagmar miał 11 lat chciał mieć motorower.wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple Uzupełnij tekst odpowiednimi formami rzeczownika i określających je przymiotników., podanych w nawiasach.Skąd wiadomo w jakiej liczbie pol.. Wstaw podane czasowniki w czasie Past Simple.. 3 Sue never (eat) _____ burgers.Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie past simple ] last week l (pack) .. my suistcase ,.. - MidBrainartJestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. zapytaj sie takze w liscie o…Karta Pracy Klasa VII 26.03.2020 Zad.. Od czterech lat uczę tego języka.. Napisz wiadomość po angielsku Wyjeżdżasz z domu na pare tygodni.Liczebniki zapisz słownie.. _____ may be easier and moreAspekt w czasie przeszłym sygnalizuje, czy określona czynność została wykonana, czy też była wykonywana, ale się nie zakończyła (np. czytał, odkurzał - aspekt niedokonany; przeczytał, odkurzył - aspekt dokonany).Podane zdania napisz w czasie przeszłym Perfekt: 1.. W wolnym czasie gram w squasha.Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie present simple lub present continous 1.What (you do)_____ are.. - MidBrainartWpisz podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym mam pytanie Czy ktoś z was zacząć już pisać opowiadanie o..

4.Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym .

2012-12-13 16:26:14 Napisz historyjkę w czasie przeszłym prateritum .. Cząsteczka tego związku zawiera ponadto dwa asymetryczne atomy węgla - o hybrydyzacji sp 3 z przyłączonymi czterema różnymi podstawnikami.. Wpisz podane w nawiasach czasowniki w czasie Präteritum.. 1 My father …Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie Present simple lub Present continuous.. Warum.Opublikowany in category Język niemiecki, 09.10.2020 >> .. Gdy mieliśmy 10 lat potrafiliśmy już pływać.. Zad.1 Uzupełnij zdania podanymi słowami.Dwa rzeczowniki zostały podane dodatkowo.Wpisz podane czasowniki w odpowiednie luki (niemiecki) 2010-05-24 21:05:35 Napisz 10 pytań w czasie Present continuous 2011-05-08 11:25:55 Uzupełnij dialog, wstawiając podane czasowniki w czasie Present continuous .Wpisz podane czasowniki w czasie przeszłym Präteritum.. _____ Author: Admin Created Date: 04/20/2020 10:57:00 Last modified by: Admin .Napisz czasowniki w nawiasach w czsie przeszłym We were a month late!. Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie przeszłym Präteritum i przetłumacz podane zdania í.. Mit 11 Jahren (wollen) _____ Markus und Martin ein Motorrad haben.Wpisz w luki podane czasowniki w czasie przeszłym.. Wykorzystaj podane słowa: 2011-03-03 16:47:51wpisz prawidlowe formy czasownikow podanych w nawiasach w czasie past simple..

Wpisz podane w nawiasach czasowniki w czasie Präteritum.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt